Ekstrakt ljiljana

Ekstrakt ljiljana

Naziv proizvoda: Ekstrakt ljiljana
Izvedeno od: cvijet ljiljana
CAS BR.: 84776-67-0
Izgled: svijetložuti do smeđi prah
MOQ: 1 kg
Uzorak: dostupan
Certifikati: COA, Kosher, ISO9001
Pošaljite upit
Chat Sada
Opis
Tehnički parametri
 

Opis proizvoda

 

product-228-220

Ekstrakt ljiljanadobiva se od latica i korijena cvijeta ljiljana, poznatog po svojim terapeutskim i kozmetičkim prednostima. Sa bogatom istorijom upotrebe u tradicionalnoj medicini, nudi niz svojstava koja promovišu zdravlje kože, poboljšavaju ljepotu i podržavaju opću dobrobit. Naš ekstrakt je pažljivo obrađen kako bi zadržao svoju prirodnu dobrotu, što ga čini vrijednim dodatkom raznim proizvodima, od njege kože do dodataka prehrani.

 

 

Hemijski sastavEkstrakt ljiljana u prahu

 

Komponenta

Postotak (%)

Flavonoidi

10-15

Alkaloidi

2-5

 

 

Ekstrakt ljiljana u prahuSpecifikacije

 

Specifikacija

Detalji

Izgled

Svijetlo žuti do smeđi prah

Miris

Cvjetni

Rastvorljivost

Rastvorljiv u vodi i alkoholu

Uslovi skladištenja

Čuvati na hladnom i suvom mestu

 

 

Ekstrakt ljiljana u prahuFunkcija

 

Ekstrakt ljiljana je poznat po brojnim blagodatima za zdravlje i ljepotu.

1. Njega kože

Bogat antioksidansima, pomaže u borbi protiv slobodnih radikala, smanjujući znakove starenja i podstičući mladolik izgled. Njegova hidratantna svojstva umiruju suhu kožu i pojačavaju hidrataciju, što ga čini idealnim za kreme i losione.

2. Anti-inflamatorno

Ekstrakt ima protuupalna svojstva koja mogu pomoći u smanjenju crvenila i iritacije, što ga čini pogodnim za osjetljivu kožu. Često se koristi u formulacijama dizajniranim za smirivanje i obnavljanje kože.

3. Zacjeljivanje rana

Tradicionalno se koristi za ubrzavanje zacjeljivanja rana i opekotina. Njegovi prirodni spojevi podržavaju regeneraciju tkiva i smanjuju ožiljke.

 

4. Antimikrobna aktivnost

Ekstrakt posjeduje antimikrobna svojstva koja mogu pomoći u zaštiti kože od infekcija, što ga čini odličnim sastojkom u proizvodima za ličnu njegu.

5. Aromaterapija

Poznat po svom umirujućem mirisu, ekstrakt se često koristi u aromaterapijskim proizvodima za promicanje opuštanja i mentalne jasnoće.

 

Ekstrakt ljiljana u prahuKarakteristike

 

product-273-144

  • Prirodni izvor: Naš ekstrakt je 100% prirodan, dobiven od ljiljana vrhunskog kvaliteta.
  • Raznovrsna upotreba: Pogodno za širok spektar primena, uključujući kozmetiku, hranu i dodatke prehrani.
  • Visoka čistoća: Naš proces ekstrakcije osigurava visoku čistoću i koncentraciju aktivnih spojeva.
  • Nježan za kožu: Formuliran da bude siguran za sve tipove kože, uključujući osjetljivu kožu.

 

 

Ekstrakt ljiljana u prahuPolje aplikacije

 

product-314-211

Dijetetski dodaci

Ugrađen u zdravstvene proizvode zbog svojih antioksidativnih i protuupalnih svojstava.

product-326-212

Functional Foods

Može se ugraditi u funkcionalne napitke i namirnice koje imaju za cilj promicanje mentalnog zdravlja i kontrolu tjelesne težine.

product-313-213

Kozmetika

Koristi se u proizvodima za njegu kože kao što su kreme, serumi i losioni za poboljšanje izgleda kože.

 

 

Certifikati

 

  • ISO 9001
  • GMP (Dobra proizvodna praksa)
  • Organic Certification

 

  product-286-396                     product-286-396                      product-286-396

 

 

Fabrika i kontrola kvaliteta

 

product-292-184

Kingsci upravlja najsavremenijim proizvodnim pogonima koji su opremljeni najnovijom tehnologijom. Naše fabrike su strateški locirane kako bi osigurale efikasnu proizvodnju i distribuciju. Održavamo stroge standarde kvaliteta kako bismo našim kupcima isporučili najbolji ekstrakt.

product-291-194

Održavamo rigorozne mjere kontrole kvaliteta tokom procesa proizvodnje. Svaka serija ekstrakta prolazi kroz sveobuhvatno testiranje na čistoću, potenciju i sigurnost. Naši objekti su u skladu sa međunarodnim standardima kako bismo osigurali da naši proizvodi ispunjavaju najviše zahtjeve kvalitete.

 

 

FAQs

 

P: Za šta se koristi ekstrakt?

O: Koristi se u kozmetici za njegu kože, u dodacima prehrani za zdravstvene prednosti i u aromaterapiji za opuštanje.

 

P: Da li je vaš ekstrakt organski?

O: Da, nudimo organski certificirani ekstrakt iz prirodnih ljiljana.

 

P: Mogu li dobiti uzorak ekstrakta?

O: Apsolutno! Na zahtjev obezbjeđujemo besplatne uzorke za testiranje.

 

 

Zašto odabrati Kingsci

 

Kingscije profesionalni distributer prirodnih biljnih ekstrakata sa solidnom reputacijom izgrađenom preko 17 godina. Imamo filijalu u SAD-u i skladište koje osigurava brzu isporuku i veliku dostupnost zaliha. Naši proizvodi dolaze s kompletnim certifikatima, a mi nudimo stroge standarde pakiranja kako bismo održali integritet proizvoda. Podržavamo testiranje i pružamo besplatne uzorke. Uspostavili smo partnerstvo sa velikim kompanijama kao što su Usana, Amway i Isagenix, osiguravajući naš kvalitet i pouzdanost.

 

KS factory equipment

 

Ako ti trebaEkstrakt ljiljana, molimkontaktirajte nas.

Popularni tagovi: Ekstrakt ljiljana, ekstrakt ljiljana u prahu